Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

wybierz autora:
  • Jak co roku nasze przedszkole włączyło się do akcji "Sprzątanie Świata". Dzieci „uzbrojone" w rękawice ochronne i plastikowe worki na odpady przemierzały okolice przedszkola. Śmieci nie brakowało! Przedszkolaki bardzo zaangażowały się w tę akcję
    Relacja 2017-10-22, 22:28 | autor: Monika Szymborska
  • Od początku września 5-latki dbają o wystrój swojej nowej sali :) Wszystkie prace wykonywane są z wielką starannością, ponieważ każdy 5-latek chce, aby jego praca była najpiękniejsza. No i oczywiście, żeby zebrała jak najwięcej pochwał pani :)
    Relacja 2017-10-22, 21:21 | autor: Monika Szymborska
  • W ramach akcji ,,Całą Polska Czyta Dzieciom" grupę Motylków odwiedziła mama Antosia. Pani Joanna przygotowała dla 5-latków kilka książeczek z biblioteczki swojego syna. Pani Asiu, jeszcze raz dziękujemy za miłe spotkanie :)
    Relacja 2017-10-22, 20:43 | autor: Monika Szymborska
  • Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyło się zajęcie z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Spotkanie przeprowadził dla nas pan Tomasz Kotusiewicz – ratownik medyczny. Nasz gość opowiedział przedszkolakom, w jaki sposób udziela się pierwszej pomocy poszkodowanym. Oprócz
    Relacja 2017-10-20, 19:14 | autor: Marzena Jasińska
  • Przez kilka ostatnich dni gościliśmy w naszej grupie Panią Agatę Kochańską - mamę Bodzia. Pani Agata w ramach Akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom" zgodziła się umilić nam czas prezentacją ulubionych książek Bogdana. Dzieci bardzo uważnie słuchały opowiadań.
    Relacja 2017-10-20, 17:56 | autor: Marzena Jasińska
  Wstecz 1 2 3 4 5 6 7